Školní batoh 4 dílný set Topgal LYNN 20019 B Large - Doprava Zdarma

Topgal
SKLADEM
CENA 2.129,00 Kč
Cena bez DPH 1.759,50 Kč
kus

Cenově zvýhodněný školní set :


- Školní batoh 20019 B
- Školní pouzdro PENN 20019 B
- Pytlík na přezůvky TOP 150 Q - Dark blue
- Pláštěnka na batoh ZIGI 17001 B


Střih batohu LYNN je opravdu objemný, proto malým dobyvatelům vzdálených planet a vesmiru bude sloužit klidně i na začátku druhého stupně ZŠ. Doporučujeme jej, vzhledem k objemu, od druhé třídy ZŠ výše.


- pro kluky i dívky ve 2. – 5. třídě
- velký objem, 2 komory a 2 hluboké kapsy
- pevná záda s hliníkovou výztuhou


Modro tyrkysový model oblíbeného střihu LYNN s vesmírným motivem je určen všem vyšším žákům na prvním stupni ZŠ, nebo i na přechod do tříd druhého stupně. Je velmi objemný, proto je určen hlavně pro ty, kteří musejí denně do školy nosit velký náklad učiva. Dvě komory a dvě hluboké kapsy unesou úplně vše.


Záda batohu jsou anatomicky tvarovaná, zpevněná hliníkovou výztuhou a polstrovaná tak, aby docházelo k lepší cirkulaci vzduchu mezi zády školáka a zádovou částí batohu. Pohodlné nošení i těžkého nákladu zajistí pohodlně polstrované, ergonomicky tvarované ramenní popruhy. Ty utáhnete jak ve spodní části na délku, tak i v horní části k zádům dítěte. Zapnutím hrudního popruhu, který je taktéž výškově nastavitelný, pak zajistíte, aby batoh nesjížděl z ramen.


Do konců ramenních popruhů jsme zašili magnetku, kterou je můžete připnout k polstrované části popruhů tak, aby nevlály kolem těla školáka.
Zadní komora batohu LYNN je užší a doporučujeme do ní umístit školní desky, velké těžké učebnice, nebo třeba atlasy. Přední komora je prostornější, širší a je v ní našitá malá síťová kapsa na zip. Kapsa mezi přední komorou a přední kapsou je dostatečně hluboká a objemná. Její vstup je ale užší. Je ideální pro přenášení třeba penálu PENN 20019 ve stejném designu, nebo krabičky na svačinu. V této kapse najdete i odnímatelnou karabinku na klíče a jmenovku. Přední kapsa je pak určena pro vše, co je potřeba mít rychle po ruce. Lahvičku s pitím dejte do kapsy na boku batohu.


K batohu střihu LYNN si můžete vybrat mezi dvěma druhy penálů - klasickým jednokomorovým s klopou pro menší školáky PENN 20019, nebo oválnou etují ETUE 20019, kde je uvnitř jedna malá klopna a pod ní jsou psací potřeby ložené na volno. Ten doporučujeme spíš do vyšších tříd ZŠ.


Bonusy:


- spousta reflexních prvků
- pevné odolné dno z TOPDURY chráněné nožičkami
- zátěr proti dešti
- poutko na nošení v ruce a poutko na lavici
- batoh prošel atestací v ITC Zlín na jedničku- Hmotnosť 1,1
- Materiál 100% Polyester
- Výška 44
- Šířka 30
- Hloubka 23