Školní batoh 2 dílný set Topgal CODA 20009 G Small - Doprava Zdarma

Topgal
SKLADEM
CENA 1.949,00 Kč
Cena bez DPH 1.610,74 Kč
kus

Cenově zvýhodněný set obsahuje:


Školní batoh 20009 G 
Školní pouzdro PENN 20009 G


Batoh je dost objemný, proto jej doporučujeme od druhé třídy výše. Klidně by ale objemem měl vydržet i na začátek druhého stupně ZŠ (záleží na požadavcích učitelů…).


- nový zvětšený střih - vhodný i na druhý stupeň ZŠ
- pevná záda a tvarované popruhy
- objemný, ale přitom subtilní


Oblíbený dvoukomorový střih batohu CODA jsme zvětšili tak, aby vyhovoval vyšším dívkám jak na prvním stupni, tak i na začátku druhého stupně ZŠ. Letošní novinka CODA 20009 je vyvedena v tmavě modré barvě s růžovými detaily a grafikou od našeho oblíbeného streetartového umělce Pausera.


Batoh má dvě hlavní objemné komory, které pojmou vše potřebné. Zadní komora je užší než přední, radíme do ní umístit nejtěžší učivo a směrem dopředu odlehčovat. V přední, širší komoře, je umístěna síťová kapsa na zip a jmenovka. Na čele batohu pak určitě využijete i praktickou hlubokou kapsu, třeba na přenášení svačinky, nebo penálu PENN 20009 ve stejném designu.
V kapse je umístěna i odnímatelná karabina na klíče. Lahev na pití umístěte do kapsy na boku batohu.


Pevná, polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda batohu jsou zpevněna hliníkovou výztuhou. Polstrované jsou i ergonomicky tvarované ramenní popruhy, které zajistí pohodlné každodenní nošení i hodně těžkého školního nákladu. Ramenních popruhy lze regulovat na délku, ale můžete je utáhnout i k zádům v jejich horní části. Samozřejmostí je výškově nastavitelný hrudní pás.


Navíc:
- reflexní prvky umístěné na všech stranách batohu
- ucho na zavěšení na lavici a druhé na přenášení batohu v ruce
- dno z pevného a odolného materiálu TOPDURA
- plastové nožičky chránící dno
- zátěr proti dešti
- batoh prošel certifikací ITCič Zlín na jednku


Náš tip: Děti nám rostou před očima, ale batoh může sloužit klidně 3 i více let. Nebojte, díky délce a nastavitelnosti ramenních popruhů batoh snadno upravíte na rostoucí záda vaší slečny.


- Hmotnosť 0,96
- 100% Nylon
- Výška 43
- Šířka 30
- Hloubka 22