Školní batoh 2 dílný set Topgal MIRA 20007 G Small - Doprava Zdarma

Topgal
SKLADEM
CENA 1.949,00 Kč
Cena bez DPH 1.610,74 Kč
kus

Cenově zvýhodněný set obsahuje:


Školní batoh 20007 G 
Školní pouzdro PENN 20007 G


Školní batoh Topgal MIRA 20007 G


Oblíbený objemný dvoukomorový střih pro starší dívky na prvním stupni ZŠ.


Vzhledem k rozměrům a objemu batohu jej doporučujeme do 2. – 5. třídy ZŠ. Přední komora batohu je navíc členěna na dvě části praktickým organizérem.


- organizér v přední komoře
- hluboká přední kapsa
- pevná záda s lehkou, anatomicky tvarovanou výztuhou


Objemný batoh střihu MIRA jsme letos oděli do jemných, akvarelem malovaných květů s křehkými vážkami. Tak co holky, líbí? Dvoukomorový velmi oblíbený střih vám bude sloužit nejméně do páté třídy ZŠ ale i déle!
Záda batohu polstrovaná, anatomicky tvarovaná a zpevněná hliníkovou výztuhou. Výztuhu nevytahujte, je lehká, drží záda ve správném tvaru a podporuje pevnost zádového systému.
Ramenní popruhy jsou polstrované pro pohodlné nošení, ergonomicky tvarované a nastavitelné v jejich spodní i horní části. Výškově nastavitelný hrudní popruh zajistí to, aby batoh nesjížděl z ramen i drobnějším dívkám.
Zadní komora batohu je o užší a najdete v ní i menší síťovou kapsu na zip. Přední komora je širší, velmi objemná a je rozdělena polstrovanou přepážkou na dvě části. Tím pádem můžete pohodlně od sebe oddělit učebnice a sešity, nebo učení a svačinku. Krabičku se svačinkou ale můžete klidně umístit i do přední hluboké kapsy. V ní najdete i jmenovku a odnímatelnou karabinu na klíče.
Lahvičku na pití je dobré umístit do boční kapsy batohu.
Ani na modelu MIRA jsme nešetřili reflexními plochami - najdete je na ramenních popruzích, boku batohu i na jeho přední části a v paspulích přední kapsy i komory.


Další bonusy:


- zátěr proti dešti
- pevný materiál Topdura a nožičky na dně batohu
- poutko na zavěšení batohu na lavici
- poutko na přenášení batohu v ruce
- batoh byl testován v ITC Zlín


Tip od nás:
K batohu si můžete ve stejném designu vybrat dva penály – klasický jednokomorový penál s klopou PENN 20007, určený pro dívky v nižších třídách, nebo oválná ETUE 20007 pro starší žáky. V oválné etui je malá klopnička s několika úchyty na pera a otevřená část, kde jsou pastelky umístěny “na volno”.- Hmotnosť 1,16
- Materiál 100% Polyester
- Výška 41
- Šířka 30
- Hloubka 23